Zachránená straka sa stala celoživotným priateľom rodiny, ktorá sa o ňu starala

Jedenásťročný Noah cestou z mestskej knižnice našiel pod stromom malú straku, z ktorého pravdepodobne spadla. Vtáčika odniesol domov. Niekoľkotýždňový operenec dostal meno Penguin a v rodine už zostal. Na základe rád veterinára sa rodina pustila do výchovy a z Penguin sa stala celebrita aj vďaka profilu na Instagrame.

Keď chodia deti zo školy domov, víta ich svojim spevom, akonáhle sa objavia na príjazdovej ceste. Čaká na nich na jednom z okolitých stromov, kým niekoho neuvidí. Potom sa voľne preháňa okolo rodiny, trávi s ňou svoj čas, než padne večer a Penguin ide na svoje miesto, teda do stromu na záhrade.

Je trochu ako pes, ktorý vrtí chvostom. Sedí na strome a máva krídlami, keď má radosť. Keď niektorý z členov rodiny roztiahne ruky, začne sa opičiť a rozťahuje aj svoje krídla. V skutočnosti trávia veľké množstvo času „prechádzkami“ po dome, upratuje zvyšky po deťoch alebo sa s nimi hrá. Je to ich domáci maznáčik. Pozerá s nimi na televíziu, skáče s deťmi na trampolíne a ráno prilieta za nimi do postele, aby sa pomaznali, proste ako pes, ale možno o niečo lepší.

Penguin zachranena straka 2 Penguin zachranena straka 1 Penguin zachranena straka 3 Penguin zachranena straka 4 Penguin zachranena straka 5 Penguin zachranena straka 6 Penguin zachranena straka 7 Penguin zachranena straka 8 Penguin zachranena straka 9 Penguin zachranena straka 10 Penguin zachranena straka 11 Penguin zachranena straka 12 Penguin zachranena straka 13 Penguin zachranena straka 14 Penguin zachranena straka 15 Penguin zachranena straka 16 Penguin zachranena straka 17 Penguin zachranena straka 18 Penguin zachranena straka 19 Penguin zachranena straka 20 Penguin zachranena straka 21 Penguin zachranena straka 22 Penguin zachranena straka 23 Penguin zachranena straka 24

Čo si o tom myslíš? Zapoj sa do diskusie!

komentárov

VIAboredpanda
ZDROJinstagram
ZDIEĽAJ NA: