13 polárnych medvedíkov, ktoré dokazujú, že patria medzi najrozkošnejšie zvieratká

V našich končinách by sme na polárneho medveďa vo voľnej prírode asi ťažko narazili a možno to je aj fajn, pretože kto vie ako by takéto stretnutie dopadlo. My osobne preferujeme kontakt s týmito bielymi chlpáčmi z väčšej vzdialenosti, najideálnejšie spoza obrazovky monitora.

A takéto stretnutie vám sprostredkujeme aj my dnes. Priloženými fotografiami si pripomenieme, aj keď s miernym oneskorením, Medzinárodný deň polárnych medveďov, ktorý pripadol na 27. február. V hlavnej úlohe budú mlaďatá polárnych medveďov, z ktorých ešte nevyrástli ozrutánske šelmy, no stále prekypujú roztomilosťou a hravosťou. Nedajte sa však oklamať, dajte im zopár rokov a radšej sa im potom practe z cesty!

mladata polarnych medvedov 1 mladata polarnych medvedov 2 mladata polarnych medvedov 3 mladata polarnych medvedov 4 mladata polarnych medvedov 5 mladata polarnych medvedov 6 mladata polarnych medvedov 7 mladata polarnych medvedov 8 mladata polarnych medvedov 9 mladata polarnych medvedov 10 mladata polarnych medvedov 11 mladata polarnych medvedov 12 mladata polarnych medvedov 13

Čo si o tom myslíš? Zapoj sa do diskusie!

komentárov

ZDROJboredpanda
ZDIEĽAJ NA: