Otec už päť rokov berie svoju dcéru na výlety do krásnej prírody, čo zachytáva aj na poetických fotografiách

Je pekné ak rodičia vštepujú svojim deťom ideály a myšlienky, s ktorými sa sami vedia stotožniť. Najmä ak ide o pozitívne stránky ich vlastnej osobnosti. Nie nadarmo sa hovorí, aký otec, taký syn, aká matka, taká Katka. Ale v tomto prípade si požičiame slovíčko tu, slovíčko tam a vznikne nám… aký otec, taká Katka!

Predstavujeme vám totižto projekt Wild & Precious (v preklade teda Divoký a vzácny), ktorý dokumentuje výlety pána Jesseho Burkea a jeho dcéry Clover do prírody. Hlavnou hrdinkou je samozrejme Clover, za nápadom však stojí otec. Keďže sám Jesse má celý život pozitívny vzťah k prírode, rozhodol sa posunúť ho o generáciu ďalej.

Už päť rokov berie svoju dcéru na výlety do krásnej prírody a tým aj v nej buduje náklonnosť k nej. Svoju rolu hrá samozrejme aj utuženie rodinných vzťahov. Suma sumárum, spojenie príjemného s užitočným!

Wild and Precious Jesse Burke Clover1 Wild and Precious Jesse Burke Clover2 Wild and Precious Jesse Burke Clover3 Wild and Precious Jesse Burke Clover4 Wild and Precious Jesse Burke Clover5 Wild and Precious Jesse Burke Clover6 Wild and Precious Jesse Burke Clover7 Wild and Precious Jesse Burke Clover8 Wild and Precious Jesse Burke Clover9 Wild and Precious Jesse Burke Clover10

Čo si o tom myslíš? Zapoj sa do diskusie!

komentárov

VIAmashable
ZDROJwildandprecious
ZDIEĽAJ NA: