100 bezdomovcom rozdali fotoaparáty. Výsledok je prekvapivo dobrý!

Kreatívny duch a cit pre fotografiu sa môže skrývať v každom z nás. Dôkazom toho je iniciatíva Cafe Art, v rámci ktorej bolo v Londýne bezdomovcom rozdaných 100 jednorázových fotoaparátov. Inštrukcie boli jednoduché – nafoťte Londýn tak, ako ho poznáte.

Vyše 80 z týchto fotoaparátov sa vrátilo a bolo vyvolaných viac než 2,500 fotografii. Tie najlepšie boli vystavené v rôznych londýnskcych kaviarňach a verejnosť mohla hlasovať o svojich obľúbencoch. Ukážeme vám tie najpopulárnejšie snímky, ktoré sa použili na kalendáre na rok 2016.

fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-13 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-1 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-2 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-3 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-4 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-5 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-6 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-7 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-8 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-9 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-10 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-11 fotografie bezdomovcov my-london-calendar-cafe-art-12

Čo si o tom myslíš? Zapoj sa do diskusie!

komentárov

VIApetapixel
ZDROJcafeart
ZDIEĽAJ NA: