Ako sa kedysi animovali Disneyovky s reálnymi ľuďmi

Disneyovky pozná snáď každý, dieťa či dospelý. Svetoznáme animované rozprávky a postavičky si získali svet a svoju popularitu si držia aj naprieč dekádami. Vedeli ste však, že niektorí protagonisti, napríklad animovaná Alica z krajiny zázrakov majú aj svoje reálne, živé ľudské predlohy?

Kathryn Beaumontová, ktorá Alice nahovorila, zaujala Walta Disneyho natoľko, že si ju zvolil ako predlohu aj pre jej animovanú podobu. Vyžadovali si to však nesmierne množstvo práce a animátori v štúdiu dokázali za týždeň spočiatku vyrobiť len 23-24 sekúnd animácie. Výsledok však stojí za to, čo poviete?

ako sa kedysi animovali stare disneyovky 1 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 2 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 3 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 4 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 5 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 6 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 7 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 8 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 9 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 10 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 11 ako sa kedysi animovali stare disneyovky 12

Čo si o tom myslíš? Zapoj sa do diskusie!

komentárov

VIAMeunderwears
ZDROJanimatorisland.com
ZDIEĽAJ NA: